مقالات

راهنمای خرید تردمیل + معرفی 19 بهترین مارک تردمیل و مشخصات آنها

قبل از اینکه به راهنمای خرید تردمیل و بهترین مارک تردمیل بپردازیم شاید این سؤال در ذهن شما شکل گرفته باشد که ضرورت خرید تردمیل چیست؟

تردمیل خانگی برای کسانی مناسب است و حتی یک وسیله ی بسیار ضروری محسوب می گردد که به دلیل اشتغال، وظایف سنگین خانگی و دلایل مختلف دیگر قادر به شرکت در باشگاه و یا انجام تمرین در بیرون از خانه نباشند و به همین منظور خرید تردمیل را انتخاب می کنند تا ورزش کردن را در خانه برای خود شبیه سازی کرده باشند. به همین دلیل در این مقاله قصد داریم برای این عزیزان 15 نکته در قالب راهنمای خرید تردمیل بیان کنیم.

ضمن اینکه توجه داشته باشید راهنمای خرید تردمیل دست دوم نیز شامل این نکات می شود و چه بسا بسیار مهم تر باشد. توجه داشته باشید که برای خرید تردمیل حداقل چندین میلیون تومان باید هزینه کنید پس به دقت نکات گفته شده در این مقاله را بکار بگیرید.

اما بهترین مارک تردمیل (بهترین مارک تردمیل خانگی) کدام است؟ با توجه به تنوع موجود در بازار و تعریف و تمجیدها و بازاریابی های فراوان فروشندگان، انتخاب بهترین برند تردمیل کار راحتی نیست مخصوصا که اگر به اشتباه خریداری کنید نه تنها هزینه ی زیادی بابت خرید دستگاه اشتباهی پرداخت کرده اید، بلکه نخواهید توانست به خوبی هم از آن استفاده کنید.

اما در این مقاله تمامی نگرانی های شما تمام می شود چرا که مطلب جامع و کاملی را فراهم کرده ایم تا بتوانید بعد از اشاره به نکات کلی برای خرید تردمیل، به راحتی به مقایسه ی 15 برند برتر تردمیل پرداخته و با توجه به نتایجی که از آن به دست می آورید و همچنین نوع استفاده و کاربردی که انتظار دارید، بهترین برند تردمیل را انتخاب و خریداری نمایید.

بهترین برند تردمیل

اگر میخواهید بدانید مقدار کالری که با دوچرخه سواری یا دوچرخه ثابت میسوزانید چقدر است به مقاله دوچرخه ثابت چقدر کالری میسوزاند مراجعه کنید.

راهنمای خرید تردمیل، نکاتی که نباید ساده گرفت

در این بخش همانطور که صحبت کردیم راهنمای خرید تردمیل را بیان می کنیم تا بهترین تردمیل را متناسب با شرایط خود خریداری کنید.

 1.  جنس بدنه: اکثر تردمیل ها یا بدنه ای از جنس فولاد محکم با پوشش ضد زنگ دارند و یا اینکه از آلومینیوم مقاوم ساخته شدند که برای مصارف خانگی نوع آلومینیومی نیز کفایت می کند و عملکرد راضی کننده ای خواهد داشت، در صورتی که جنس فولادی بیشتر برای باشگاه بهتر است که تعداد افراد زیادی از آن استفاده خواهند کرد. چون به هر میزان بدنه محکم تر باشد، کمتر در حین ورزش دچار لرزش شده و دیرتر نیز فرسوده می گردد ضمن اینکه تحمل وزن آن نیز بالاتر خواهد رفت. در نوع دسته دوم چک کنید که بدنه خرابی یا شکستگی نداشته باشد.
 2.  نوع و قدرت موتور: نکته ی بعدی به عنوان راهنمای خرید تردمیل نوع و قدرت موتور بکار رفته است. معمولا نوع DC که قیمت پایین تری داشته، هم سبک تر است و هم سر و صدای کمتری تولید خواهد کرد و برای مصارف خانگی بهتر است و نوع AC که دقیقا برعکس این حالت است برای باشگاه مناسب تر است. در خرید نوع دست دوم نیز دقت کنید موتور کاملا سالم باشد و مورتوهای تعویضی یا تعمیر شده را خریداری نکنید که یکی از مهم ترین موارد راهنمای خرید تردمیل است.
 3.  سرعت دستگاه: یکی از نکات مهم در خرید تردمیل توجه به سرعت دستگاه است. لذا باید دقت کنید که اگر دستگاه را برای کاهش وزن خریداری می کنید بهتر است تردمیلی با سرعت معادل 6 تا 10 کیلومتر بر ساعت انتخاب کنید که معادل سرعت دویدن است، در غیر این صورت برای داشتن ورزش های هوازی و تقویت عضلات سرعت بین 3 تا 7 کیلومتر نیز کفایت می کند. اما چنانچه دونده ی حرفه ای هستید به سرعت های بالای 10 کیلومتر بر ساعت نیاز دارید.
 4.  تا چقدر وزن تحمل می کند؟ یکی از مهم ترین نکات به عنوان راهنمای خرید تردمیل تحمل وزن دستگاه است. چون هنگام دویدن حدود 20 کیلوگرم فشار بیشتری به زمین وارد می کنید پس تردمیلی انتخاب کنید که 20 کیلوگرم بیشتر از وزن شما را بتواند تحمل کند در این صورت می توانید به خوبی از دستگاه استفاده کنید بدون آنکه آسیب جدی ببیند.
 5.  گیره ایمنی: یکی از موارد مهم توجه به قابلیت گیره ی ایمنی است. این ویژگی سبب می شود که اگر به هر دلیلی تعادل خود را از دست دادید و بر روی دستگاه افتادید گیره ی ایمنی که به لباس شما متصل هست کنده شده و به صورت خودکار دستگاه را خاموش کند. همچنین از گیره ی ایمنی به عنوان قفل کودک هم استفاده میشود که تا بر روی دستگاه قرار نگیرد روشن نخواهد شد.بهترین مارک تردمیل
 6. سیستم SDS: این نکته بیشتر برای کسانی حائز اهمیت است که در قسمت زانو یا مفاصل درد داشته باشند. البته این سیستم ضربه گیر SDS برای تمامی افراد مفید است اما افرادی با زانو درد و درد مفصلی حتما باید نوعی را خریداری کنند که مجهز به چنین سیستمی باشد تا هنگام استفاده فشار بسیار کمی به این قسمت ها وارد گردد. حتما به این راهنمای خرید تردمیل توجه کنید تا پول اضافه خرج نکنید.
 7. تنظیم شیب: تنظیم شیب در تردمیل به دو صورت دستی و برقی است. معمولا به عنوان راهنمای خرید تردمیل عنوان می شود که برای دستیابی به شیب های بیشتر نوع برقی را خریداری کنید که بین 15 تا 25 درجه قابل افزایش است در غیر این صورت نوع دستی مناسب تر است که تا 5 درجه قابل تغییر می باشد. در صورتی که قصد دارید از فواید به پشت راه رفتن روی تردمیل استفاده کنید، باید به این نکته توجه نمایید.
 8. سفارشی سازی برنامه: یکی از قابلیت های جالب و کاربردی سفارشی سازی دستگاه و تعریف کردن برنامه های ورزشی است تا در حافظه ذخیره شوند و هر بار نیاز به ست کردن نداشته باشید. پس به عنوان راهنمای خرید تردمیل به این ویژگی نیز نگاهی داشته باشید که برخی تردمیل ها تا 16 برنامه و شاید بیشتر نیز ذخیره کنند.
 9. سنسورهای مختلف: چنانچه قصد داشته باشید برنامه لاغری خود را به دقت بررسی کنید و یا مشکلاتی دارید که طبق دستور پزشک نباید از آنها تخطی کنید بهتر است تردمیل هایی را بخرید که دارای سنسور ضربان قلب، سرعت، مسافت طی شده و میزان کالری سوزانده شده است.
 10. امکانات جانبی: از جمله موارد راهنمای خرید تردمیل توجه به امکانات جانبی است که البته نبود این امکانات به معنای نامناسب بودن تردمیل انتخابی نیست. مواردی مانند خنک کنندگی بدن، ورودی USB، سیستم پخش ویدیو، جاپایی، تخته شنا، ویبراتور و ماساژور و غیره جزء امکانات جانبی هستند.معرفی بهترین مارک تردمیل
 11. فضا یا محیطی که دستگاه قرار می گیرد: نکته ی بعدی توجه به فضای منزل است که سایز دستگاه متناسب با آن باشد و در بهترین حالت قابلیت تاشوندگی نیز بسیار مهم است. این قابلیت کمک می کند تا دستگاه پس از استفاده کمترین فضا را اشغال کند.
 12. چرخ دار بودن: نکته ی ظریف بعدی در مورد خرید انواع تردمیل، چرخ دار بودن وسیله است که کمک خواهد کرد جابجایی آن خیلی راحت تر باشد.
 13. نوع برند: معرفی برندهای تردمیل و آشنایی با آنها هنگام خرید بسیار کمک کننده هستند. در خرید تردمیل توجه به برند به عنوان یکی از مهم ترین موارد راهنمای خرید تردمیل محسوب می گردد. معمولا برندهای معروف شامل JKexer، Turbo Fitness، PANDA، POWERLAND، PRO MASTER، Azimuth و Reebok هستند. این برندها علاوه بر تضمین کیفیت دارای گارانتی معتبر نیز خواهند بود. در ادامه به بررسی این برندها خواهیم پرداخت.
 14. طول، عرض و ضخامت تسمه: توجه به فاکتورهای مختلف تسمه یکی از دیگر نکات راهنمای خرید تردمیل است. معمولا برای خرید تردمیل خانگی، ضخامت 6 میلی متری و برای باشگاهی 9 تا 20 میلیمتری مناسب تر است. طول و عرض تسمه نیز به ترتیب بین 100 تا 150 و 40 تا 50 سانتی متر متغیر است. اگر هدف از خرید تردمیل فقط پیاده روی است توصیه می گردد که ابعاد 40 در 120 را خریداری کنید و اگر هدف دویدن است حداقل طول تردمیل باید 140 سانتی متر باشد. به هر میزان که ضخامت و طول و عرض متناسب تر باشد هم دستگاه ضربه گیری بهتری خواهد داشت و هم تمرین کردن با آن بسیار راحت تر خواهد بود.
 15. گارانتی: از اصلی ترین موارد خرید تردمیل و حتی هر وسیله ای اطلاع یافتن در مورد گارانتی است. آیا فقط تعمیر قطعات یا تعویض نیز شامل می شود؟ تا چند سال را پوشش می دهد؟ آیا موتور تردمیل جزء گارانتی است یا با پرداخت هزینه ی بیشتر مشمول خواهد شد که در این صورت حتما ارزش هزینه کردن خواهد داشت.

نکات خرید تردمیل

راهنمای خرید تردمیل کار کرده

در مطالب بالا نکات راهنمای خرید تردمیل را بیان کردیم که برای نوع دست دوم نیز قطعا بکار خواهند رفت. اما نکاتی مانند نداشتن خرابی، موتور تعویضی یا تعمیر شده، سیستم های ایمنی و جانبی سالم، مهلت دار بودن گارانتی و میزان کارکرد، مختص راهنمای خرید تردمیل کار کرده هستند.

ضمنا علت واقعی فروش را متوجه شوید و توجه داشته باشید که خرید تردمیل باشگاهی دست دوم با وجود قوی تر بودن موتور و محکم بودن بدنه و ضخامت بیشتر تسمه و غیره، برای مصرف خانگی مناسب نیست چون در طول روز دائما در حال استفاده بوده و نفرات قبل از شما که از آن استفاده کرده اند زیاد بوده اند.

مقایسه جامع و کامل 15 مورد از بهترین برند تردمیل

انتخاب بهترین مارک تردمیل و بررسی آنها به صورت کلی راحت تر و معقول تر از مقایسه ی مدل های مختلف آن است چرا که شاید ده ها برند برای تردمیل وجود داشته باشند اما در مقیاس مدل به صدها تا هزاران عدد خواهیم رسید پس معقول ترین کار بررسی بهترین برند تردمیل است که ما 15 مورد از بهترین گزینه ها را برای شما آماده کرده ایم و به معرفی بهترین مدل از هر برند نیز پرداختیم تا بتوانید راحت تر انتخاب کنید.

انتخاب بهترین مارک تردمیل

Nordic Track

یکی از انواع بهترین مارک تردمیل ساخت چین و تحت لیسانس آمریکا است که انواع آن به گونه ای ساخته می شوند که بیشتر مناسب کسانی است که عاشق تاچ اسکرین بوده و بلند قد هستند. این برند دارای صفحه نمایشگر 7 اینچی برای مشاهده ی کامل و واضح اطلاعات، ارائه دهنده ی بهترین برنامه ی تمرینی و دارای 32 برنامه ی تمرینی پیش فرض که توسط بهترین مربیان برنامه ریزی شده و البته قابل تغییر است و دارای امکاناتی از قبیل تغییر شیب تا 12%، سرعت تا 12 MPH، تسمه ی بلند، گارانتی مادام العمر موتور و بدنه، سه سال گارانتی قطعات و 1 سال گارانتی نصب می باشد.

 •  تردمیل نوردیک ترک Nordic Track مدل T11.5:

این مدل یکی از بهترین مدلهای برند نوردیک ترک است. برای آشنایی با این بهترین مارک تردمیل مشخصات فنی زیر را مطالعه کنید:

 1.  120 کیلوگرم نهایت تحمل وزنی است
 2.  تنظیم شیب به صورت دستی نبوده و تا 10 درجه به صورت برقی قابل تنظیم است
 3.  دارای سیستم های ضربه گیری همچون Dual Shox و Space Saver هستند
 4. با دارا بودن چرخ جابجایی آن بسیار راحت شده و با داشتن جک هیدرولیکی به راحتی می توان آن را تا کرد تا با ابعاد کوچک خود فضای زیادی اشغال نکند
 5.  16 برنامه ی تمرینی و ورزشی به صورت خودکار و دستی
 6.  دارای قطعه ی iFit برای اینکه کاربردهای اتصال گوشی و نرم افزارها بیشتر شود
 7.  صفحه نمایش 4 اینچی برای ضربان قلب، مسافت طی شده، سرعت تنفس و غیره

قیمت: حدود 70.000.000 تومان

Gold’s Gym Trainer

دومین رتبه برای بهترین برند تردمیل که کار کردن با آن بسیار راحت بوده و کاملا با آن احساس راحتی خواهید داشت. صفحه نمایشگر سه تکه دارد که شاید در نگاه اول کمی عجیب به نظر برسد. نمایش گرافیکی جزئیات ندارد و مقداری باید صبر کنید تا در حین تمرین جزئیات و آمار و ارقام آپدیت شوند. صفحه ی نمایشگر این مدل از بهترین مارک تردمیل دارای LED است که امکان تمرین در شب را هم به شما می دهد. امکان ذخیره سازی 18 برنامه ی تمرینی و موتور با سرعت 10 MPH، شیب تمرینی تا 10% به صورت برقی. تحمل وزن تا 150 کیلوگرم، پورت USB برای موزیک و سازگار با انواع گوشی ها به همراه گارانتی مشابه با رتبه ی اول این لیست آن را در زمره بهترین برند تردمیل قرار داده است.

 ProForm

این تردمیل ساخت کشور آمریکا است و نسبت به مدل های قبلی ارزان تر بوده ولی این به معنی بی کیفیت بودن آن نیست و در لیست بهترین برند تردمیل ما جای دارد. دارای 18 برنامه ی تمرینی، سیستم صوتی سازگار با آیپد و کلیه ی دستگاه ها، رابط کاربری صفحه نمایش کاملا ساده و راحت، قابل تاشدن، تحمل وزن تا 150 کیلوگرم، تنظیم شیب برقی تا 10% و جنس بدنه ای کاملا مقاوم از ویژگی های بهترین مارک تردمیل با جایگاه سوم است. این تردمیل یکی از مناسب ترین ها برای ورزش پیاده روی در خانه می باشد.

 • تردمیل پروفرم PRO-FORM مدل ENDURANCE M8I:

یکی از بهترین مدلهای تردمیل پروفرم است که ویژگی های آن شامل موارد زیر است:

 1.  تحمل وزن نهایتا تا 120 کیلوگرم است
 2. تنظیم ارتفاع و شیب به صورت برقی و اتوماتیک است
 3.  دارای سیستم ایمنی ضربه گیر و گیره ی ایمنی به منظور تضمین سلامتی کاربر
 4.  جابجایی از طریق چرخ
 5.  امکان تا شدن آن به منظور صرفه جویی در فضای داخلی وجود دارد
 6.  16 برنامه ی تمرینی برای این نوع از بهترین تردمیل در نظر گرفته شده است.

قیمت: حدود 48.000.000 تومان

 Technogym

چهارمین رتبه ی بهترین برند تردمیل که جایزه بهترین و زیباترین طراحی تردمیل را دریافت کرده است. صفحه نمایشگر آن قابلیت سینک شدن با تبلت از طریق بلوتوث را دارد! دارای سیستم ضربه گیر قوی و شبیه ساز دویدن برای حداکثر کارایی و بازدهی برای فرد ورزشکار، نصب بسیار راحت، قابل تا شدن و تحمل وزن تا 100 کیلوگرم به همراه پورت USB و صفحه نمایشگر مناسب از ویژگی های این تردمیل است.

چگونه یک تردمیل خوب بخریم

Weslo

بهترین مارک تردمیل برای برنامه های لاغری و کاهش وزن بدن که اتفاقا قیمت بسیار مناسبی هم دارد. تمام برنامه های پیش فرض آن (6 مورد) توسط مربیان شاخص جهانی طرح ریزی شده و امکان تغییر آن بسته به وزن، قد، نوع هدف و غیره وجود دارد. اعلام ضربان قلب به صورت کاملا دقیق، صفحه نمایشگر با رنگ LED آبی مناسب برای تمرین در نور کم و شب، قابلیت تغییر شیب در دو موقعیت سراشیبی و سربالایی و سیستم ضربه گیر قوی از جمله مزایای این برند محسوب می شود.

 LifeSpan

بهترین مارک تردمیل که بهترین گزینه برای استفاده ی دوندگان و تمرین های فشرده است که کیفیت بالا در کنار قیمت زیاد آن قرار گرفته است. 21 برنامه ی پیش فرض که قابل کاربرد در اکثر شرایط و موقعیت هاست. آداپتور بلوتوثی قابلیت اتصال به برنامه های معروفی همچون Apple Health و Google Fit را دارد. دارای سه فن خنک کننده ی داخلی است. قابلیت تحمل وزن تا 150 کیلوگرم را دارد و به راحتی می توانید شیب را تا 12% و سرعت را تا حد زیادی بالا ببرید. سیستم ضربه گیر قوی که در صورت افتادن از روی دستگاه کاملا از شما محافظت خواهد کرد. همانطور که گفتیم این بهترین برند تردمیل برای دوندگی و شبیه سازی آن است.

 Sole Fitness

چنانچه قصد دارید عملکرد متوسط رو به بالایی از دستگاه ببینید، این برند بهترین برند تردمیل برای شما خواهد بود. فضای بسیار کمی را اشغال می کند چون کلا طراحی آن کم حجم بوده و قابلیت تا شدن هم دارد. جنس بدنه ی بسیار محکم و سیستم خنک کنندگی رضایت شما را در حین تمرین ایجاد خواهد کرد. صفحه نمایشگر 9 اینچی برای کسانی که تاچ اسکرین دوست دارند و کار کردن با آن را در گرو بزرگی آن می بینند، ضمن اینکه 10 برنامه ی پیش فرض هم دارد. بهترین برند تردمیل برای کسانی که مشکل قلبی دارند محسوب می شود.

نحوه خرید بهترین برند تردمیل

Merit Fitness

این برند با قیمتی مناسب و کیفیت ساخت بالا که با قابلیت تا شدن خود در مدیریت فضا بسیار کارآمد محسوب می شود. یکی از انواع بهترین مارک تردمیل با کیفیت ساخت بسیار بالا و بدنه ی تمام استیل که بهترین انتخاب برای شبیه سازی پیاده روی و دویدن آرام است. تنظیم شیب به صورت دستی تا 5% و نهایت سرعت تا 10MPH است و دستگاه مجهز به صفحه نمایشگری با 3 LED است.

 Life Fitness

این مارک به کیفیت بالای ساخت بدنه معروف است به نحوی که کاملا مهندسی شده و مقاوم در برابر ضربه است. دارای 13 برنامه ی تمرینی و دارای 2 پروفایل مختلف برای دو فرد است. قابلیت اتصال به دستگاه های اندروید و اپل، تنظیم شیب برقی تا 12% و به صورت دستی تا 20%، نمایشگر ضربان قلب، تکنولوژی پیشرفته در بخش موتور، سرعت تا 10 MPH و تحمل وزن تا 150 کیلوگرم.

 Cybex

دهمین رتبه ی بهترین مارک تردمیل مناسب برای تمامی انواع و اهداف مختلف ورزشی است. بسیار کم مصرف و کم سر و صدا، صفحه نمایش 15.6 اینچی با کیفیت HD و رنگ زمینه ای LED، افزایش سرعت تا 15.6 MPH، تنظیم شیب تا 20%، نمایشگر ضربان قلب با تماس کف دست در سریع ترین زمان ممکن، سیستم ضربه گیری کاملا قوی، قابلیت تا شدن برای کاهش فضای اشغال شده، 150 کیلوگرم تحمل وزن، 5 سال گارانتی تضمین قطعات، 2 سال گارانتی نصب و 10 سال گارانتی موتور از ویژگی های Cybex است.

مقایسه بهترین مارک تردمیل

Woodway

عمر مفید دستگاه تا 150 هزار مایل آن را به یکی از بهترین برند تردمیل تبدیل ساخته است. جنس صفحه از نایلون و PVC، با مصرف انرژی بسیار پایین، تنظیم شیب برقی تا 25%، قابلیت تعیین برنامه تا 99 مورد، قابلیت به اشتراک گذاری داده ها، صفحه نمایش 19 اینچی با تکنولوژی های پیشرفته و تحمل وزن تا 180 کیلوگرم و حتی برخی از مدل های آن تا 360 کیلوگرم هم تحمل می کنند.

 Turbo Fitness

یکی از بهترین انواع تردمیل تایوانی همین برند است. قدرت موتور بسیار بالا و دوام فوق العاده زیاد آن را به بهترین مارک تردمیل تبدیل کرده که برای مصارف خانگی بهترین  محسوب می شود. این برند به صورت تک و چند کاره ساخته می شود و دارای سیستم ضربه گیر قدرتمند برای کاهش ضربات تا 70%، تنظیم شیب تا 15% به دو صورت برقی و دستی، بهترین شبیه ساز برای دویدن و پیاده روی است. همچنین دارای 2 سال ضمانت بدنه و 10 سال تأمین قطعات است.

 •  توربو فیتنس Turbo Fitness مدل TF 100:

یکی از بهترین مدلهای توربو فیتنس که مشخصات آن شامل موارد زیر است:

 1. حداکثر تحمل وزن معادل 120 کیلوگرم
 2.  دارای سیستم SDS یا ضربه گیر خودکار برای آسیب وارد نشدن به کمر و زانو و جلوگیری از افتادن کاربر در حین تمرین
 3.  چرخدار برای حمل و نقل راحت در خانه
 4.  تنظیم شیب به صورت برقی نبوده و به شکل دستی در سه وضعیت تنظیم می گردد
 5.  در این نوع از بهترین مارک تردمیل می توانید سرعت را بر روی دسته تنظیم کنید
 6.  این نوع تردمیل را می توان به راحتی تا کرد تا هنگامی که استفاده نمی کنید جای کمتری بگیرد و از این رو نیز به آن لقب بهترین برند تردمیل را داده اند
 7.  9 آپشن و برنامه ی تمرینی که به صورت پیش فرض یا Default بر روی آن قرار گرفته و شما می توانید آنها را طبق دستور مربی یا پزشک خود تغییر دهید.

قیمت: حدود 35.000.000 تومان

JKexer

یکی از انواع بهترین برند تردمیل در جهان و بهترین کیفیت ساخت در تایوان می باشد که به راحتی به رقیب سرسختی برای برندهای اروپایی هم تبدیل شده است. سیستم های ضربه گیر SDS و ASA همراه با تنظیم شیب برقی تا 12%، قابلیت تا شدن و تحمل وزن تا 120 کیلوگرم و طراحی باکیفیت بدنه تنها بخشی از مزیت های رقابتی این نوع از برند تردمیل است.

 •  تردمیل جی کی اِکسِر JKexer مدل Turbo 776:

این مدل با مزایای خاص خود فروش خوبی رقم زده است. مشخصات فنی این مدل جی کی اکسر به شرح زیر است:

 1. وزن بیشتر از 120 کیلوگرم قابل تحمل نخواهد بود
 2. در صورت تمایل به تنظیم شیب، به صورت خودکار تا 12 سطح انجام می شود
 3. دارای دو سیستم ضربه گیر بسیار هوشمند و پیشرفته ی SDS و ADA
 4. جابجایی از طریق چرخ های تعبیه شده و با تا کردن این نوع از تردمیل فضای زیادی اشغال نمی کند.
 5. برنامه ی پیش فرض آن 12 عدد است
 6.  دارای سنسورهای مسافت طی شده، ضربان قلب، تنفس، انرژی و وزن می باشد.

قیمت: حدود 51.000.000 تومان

مهمترین نکات خرید تردمیل

 Reebok

از بهترین برند تردمیل که البته تهیه ی آن به دلیل تحریم ها مقداری سخت بوده و ساخت آن مربوط به کشور انگلستان است و به همین دلیل قیمت بسیار زیادی هم دارد. کیفیت ساخت بسیار بالا، 16 برنامه ی ورزشی، سیستم های ضربه گیر، قابلیت اتصال USB و دستگاه های اندروید و اپل، فن های خنک کننده ی داخلی، صفحه نمایشگر فول امکانات از ویژگی ها و مزیت های خرید این تردمیل می باشد.

Eastrong

بهترین برند تردمیل با جایگاه پانزدهم که دارای سیستم ضربه گیر قوی، مجهز به سیستم تاشو، پخش آهنگ، تنظیم شیب برقی تا 15%، طراحی ساخت بسیار زیبا و کاربر پسند، کاربری راحت با صفحه نمایشگر، نمایش اطلاعات با سرعت آپدیت شوندگی بالا از ویژگی های این برند محسوب می شود که ساخت کشور چین است.

 FIT FLEX 

یکی دیگر از انواع بهترین مارک تردمیل ساخت چین که از کیفیت بسیار خوبی برخوردار بوده و توانسته فروش خوبی داشته باشد. نهایتا تا 100 کیلوگرم را می تواند تحمل کند. تنظیم شیب به صورت برقی بوده و تا 12 درجه متغیر است. مجهز به سیستم ضربه گیر SDS برای آسیب ندیدن کمر و زانو که آن را به یکی از انواع بهترین تردمیل تبدیل کرده است. جابجایی آن با وجود چرخ بسیار راحت است. تنظیم سرعت و شیب بر روی دسته است. تا شونده بوده و فضای خیلی کمی اشغال می کند و دارای آپشن های برنامه ریزی اتوماتیک است.

اگر تصمیم خرید دارید اما نمی‌دانید که تردمیل بهتر است یا دوچرخه ثابت توصیه می‌کنیم مقاله مربوط به آن را مطالعه کنید.

بهترین مارک تردمیل خانگی

 Cariton Fit

از دیگر انواع بهترین تردمیل خانگی و ساخت کشور چین و تحت لیسانس تایوان است. نهایتا تا وزن 140 کیلوگرم برای دستگاه قابل تحمل است. مجهز به ضربه گیر اتوماتیک یا SDS و Anti-Shock برای محافظت از زانو و کمر و افتادن کاربر و شیب به صورت برقی تا 15 درجه قابل تنظیم است. مجهز به سنسورهای ضربان قلب، سرعت سنج، کالری سنج و مانیتورینگ چربی بدن با قابلیت سفارشی سازی تا 24 برنامه ی مختلف و امکان پخش و گوش دادن به موسیقی از طریق پورت USB. این مارک چرخدار و تا شونده است.

 Azimuth 

یک نوع دیگر از بهترین برندهای تردمیل برند آذیموس ساخت تایوان است که تا 120 کیلوگرم وزن را تحمل می کند. تنظیم شیب در آن اتوماتیک و برقی است و تا 15 درجه قابل تنظیم است. دارای سیستم ضربه گیر SDS و گیره ی ایمنی برای محافظت از کاربر از افتادن. تا شونده بوده و با جک هیدرولیکی به راحتی باز و بسته شدن آن صورت می گیرد. این نوع از  تردمیل دارای 36 آپشن ورزشی است. سنسورهای زمان، چربی، مسافت، ضربان قلب و محل قرارگیری USB، قمقمه و گوشی همراه برای آن در نظر گرفته شده است.

 Power Land

این نوع از بهترین مارک تردمیل که ساخت کشور تایوان است دارای این خصوصیات است:  تحمل وزن حداکثر تا 120 کیلوگرم است. تا 15 سطح یا Level می توانید شیب این دستگاه را تنظیم کنید. دارای فنرهای قدرتمند ارتجاعی و سیستم ضربه گیر برای حفظ سلامتی کمر و زانو. هم قابلیت تاشوندگی داشته و هم با چرخ های خود جابجایی راحت و بی دردسری دارد. برنامه به صورت دستی و به 24 نوع قابل تنظیم است و مصرف انرژی A دارد.

 اگر می‌خواهید از تردمیل برای لاغری استفاده کنید مقاله لاغری با تردمیل را از دست ندهید.

مشخصات بهترین برند تردمیل

بهتر است بدانید لیست بهترین مارک تردمیل در سایت های مختلف و با نظرات کارشناسی متفاوت ارائه می‌شوند و به همین دلیل ممکن است لیست های متفاوتی را ببینید اما لیستی که خدمت شما ارائه شده مجموعه ای از بهترین برند تردمیل خانگی محسوب می شود که حاصل بازخورد خریداران، مربیان ورزش و مهندسین الکترونیک و ساخت قطعات می باشد.

ضمنا نکاتی که به طور کلی و برای هر محصول ذکر شده ویژگی های برجسته و بسیار مهمی هستند که باید به عنوان راهنمای خرید تردمیل به آنها توجه کنید تا خرید خوبی داشته باشید.

برخی سوالات رایج

در راهنمای خرید تردمیل باید به چه نکاتی توجه کرد؟

15 نکته مهم در خرید تردمیل وجود دارند که مهمترین آنها عبارتند از توجه به جنس بدنه، نوع و قدرت موتور، سرعت دستگاه و تحمل وزن آن

مشخصات تردمیل نوردیک ترک به عنوان یکی از بهترین مارک تردمیل چیست؟

این برند دارای صفحه نمایشگر 7 اینچی برای مشاهده ی کامل و واضح اطلاعات، ارائه دهنده ی بهترین برنامه ی تمرینی و دارای 32 برنامه ی تمرینی پیش فرض که توسط بهترین مربیان برنامه ریزی شده و البته قابل تغییر است و دارای امکاناتی از قبیل تغییر شیب تا 12%، سرعت تا 12 MPH، تسمه ی بلند، گارانتی مادام العمر موتور و بدنه، سه سال گارانتی قطعات و 1 سال گارانتی نصب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا