مقالات

بهترین مکمل برای شکم ; چند قدم تا SIX Pack (شکم شش تکه)

شناسایی بهترین مکمل برای شکم شش تکه یکی از موارد پر اهمیت محسوب می شود. بهترین مکمل برای شکم به شکلی است که سبب کاهش درصد چربی دور شکم و پهلو و سبب می شود که عضلات شکمی در زیر پوست مشخص شوند.

در این مقاله بهترین مکمل برای شکم را معرفی می کنیم، بررسی می کنیم که عملکرد هر یک از مکمل ها به چه صورت است و چه تاثیری در فرایند چربی سوزی در بدنسازی دارد. همینطور از اهمیت پروتئین برای رسیدن به شکم شش تکه نیز صحبت خواهیم کرد.

مکمل برای شکم سبب می شود که سطح انرژی افزایش یابد و به نوعی توان خروجی بدن بهبود می یابد. این محصول به بهبود عملکرد هوازی کمک می کند.

گلوتامین بهترین مکمل برای شکم

یکی از بهترین مکمل هایی که برای از بین بردن چربی شکم استفاده می شود، گلوتامین L است. این محصول به صورت یک اسید آمینه ضروری عمل می کند و سبب می شود که عضلات اضافی شکم کنار برود تا سیکس پک بدن به طور دقیق مشخص شود.

[irp posts=”7790″ name=”بدنسازی زنان : + 25 باید و نباید فواید بدنسازی برای بانوان”]

گلوتامین نقش مستقیمی در فرایند چربی سوزی دارد و سبب می شود که کربوهیدرات ذخیره در بدن به صورت گلیکوژن عضله شود.

گلوتامین بهترین مکمل برای شکم

این رویکرد سبب می شود که عضلات بهبود یابند و بافت های عضلانی نیز از دگرگونی خارج شوند. گلوتامین ها سبب می شود که عضلات ضعیف نگه داری شوند و یک مورد از بهترین مکمل برای شکم محسوب می شود.

آمینو اسیدهای شاخه ای بهترین مکمل برای ساخت سیکس پک

آمینو اسیدهای شاخه ای به صورت زنجیره ای از لوسین، والین، ایزولوسین هستند که نام خود را بر اساس ساختار مولکولی یدک کشیده اند.

این امر سبب می شود که در بین آمینوهای اسیدهای مختلف گزینه خاصی محسوب شوند. وقتی از آمینو اسید استفاده می شود کبد دور زده می شود و این امر سبب می شود تا عضلات تجزیه نشوند.

[irp posts=”7757″ name=”8 روش تشخیص مکمل اصل از تقلبی” از عکس تا بارکد…”]

این موضوع سبب می شود تا سنتز پروتئین به صورت دقیق فراهم شود و بدن فرد از چربی برای تولید انرژی استفاده نماید. این محصول که در لیست BCAA ها قرار دارد بهترین گزینه ای است که می تواند در لیست بهترین مکمل برای شکم قرار بگیرد. استفاده از این مکمل پس از تمرین و به میزان 5 گرم اعلام شده است.

آب پنیر و پروتئین کازئین بهترین مکمل چربی سوز شکم و پهلو

زمانی که هدف اصلی بر روی انتخاب بهترین مکمل برای شکم باشد، حتماً کازئین یک انتخاب نتیجه بخش است. ترکیب آب پنیر و کازئین یکی از استراتژی های مکمل قدرتمند محسوب می شود که سبب می شود عضله سازی به دقت صورت بگیرد و چربی ها سوزانده شوند.

با توجه به ماهیت شیر و همینطور آب پنیر مشخص است که پروتئین کازئین می تواند یکی از بهترین روش های رسیدن به شکم شش تکه باشد. آب پنیر سبب می شود که هضم غذا سریع تر صورت بگیرد در حالی نکه کازئین سبب می شود که هضم دیرتر صورت بگیرد و ترکیب این دو گزینه بهترین مکمل برای شکم خواهد بود.

پروتئین کازئین بهترین مکمل برای شکم

در واقع این صفات ترکیب شده سبب می شود که چربی ها سوزانده شود و عضلات کمتری از دست برود. این ترکیب معمول به صورت 50/50 بوده و پس از تمرین و بین وعده های غذایی مورد استفاده قرار می گیرد.

عصاره فورسکولین بهترین مکمل برای شکم

اثرات چربی سوزی فورسکولین بسیار زیاد است و سبب می شود که عضلات شکم به طور دقیق نمایان شوند. فورسکلین سبب می شود تا یک آنزیم حیاتی در بدن تقویت شود و تستوسترون تولید شود.

این مکمل سبب می شود تا بدن بیشترین هورمون چربی سوزی را طی کند و عضله سازی صورت بگیرد. فورسکلین سبب می شود تا عملکرد تیروئید نیز بیشتر شود.

این مکمل سبب می شود تا سطح چربی در ورزش آقایان کاهش یابد. استفاده از آن به شکل سه بار در روز و به میزان 25 الی 50 میلی گرم اعلام شده است. پیشنهاد می شود درباره راه های کاهش وزن در نوجوانان بخوانید.

آرژنین بهترین مکمل برای شکم شش تکه

بهترین مکمل برای شکم شش تکه باید از نظر ارزش غذایی تعریف شده باشد. آرژنین ال به عنوان یک اکسید نیتریک پیش ساز NO در بدن عمل می کند و به نوعی عروق خوبی را گشاد می کند.

[irp posts=”7749″ name=”10 تغذیه حین تمرین بدنسازی [+ لیست قبل و بعد از تمرین]”]

این محصول سبب می شود که فشار خون کاهش یابد و همینطور سبب می شود تا خون بیشتری به عضلات در حال فعالیت برسد. این محصول در طول جلسات ورزش به نوعی پمپ عضلانی محسوب می شود و انرژی را بیشتر می کند.

آرژنین بهترین مکمل برای شکم

در صورتی که میزان NO بدن بالاتر باشد سبب می شود که بدن چربی را سریع تر و از بین ببرد و جایگزین خوبی برای آن پیدا کند. این مکمل می بایست به میزان سه بار در روز تا 3 گرم استفاده شود.

پودر پروتئین را فراموش نکنید

اگر به دنبال بهترین مکمل برای دوره کات هستید، نیاز به پروتئین دارید تا فرایند عضله سازی به طور دقیق صورت بگیرد.

این موضوع سبب می شود که سرعت متابولیسم تقویت شود و زمان ریکاوری را کاهش می دهد. از سوی دیگر پروتئین یک ماده غذایی تثبیت کننده است که سبب می شود سطح گلوکز خون به طور دقیق تنظیم شود و در نهایت اشتها را کاهش می دهد.

زمانی که برای افزایش چربی سوزی مجبور هستید که دریافت کالری را کاهش دهید، پروتئین می تواند باعث شود که عضلات شما حفظ شود و در نهایت در زمان استراحت نیز بتوانید متابولیسم بالاتری داشته باشید و در نهایت عمل برنامه چربی سوزی سریع تر صورت بگیرد. پودر پروتئین بهترین مکمل برای کات شکم محسوب می شود.

سی ال ای بهترین مکمل برای شکم

سی ال ای یک مکمل خوب و تاثیرگذار برای داشتن شکمی زیبا

سی ال ای نیز در لیست بهترین مکمل برای شکم محسوب می شود و به نوعی یک اسید چرب خاص است که به طور طبیعی در گوشت گاو وجود دارد.

این محصول سبب می شود که چربی ها تجزیه شوند و مجدداً تولید نشوند. از سوی دیگر این محصول باعث کاهش حجم کلی چربی بدن می شود.

[irp posts=”7686″ name=”ساخت + 11 نوشیدنی‌ ورزشی خانگی” | طرز تهیه الکترولیت ورزشی…”]

سی ال ای ها یک محصول خوب برای افزایش حساسیت سلول ها هستند و نسبت به جذب انسولین نیز گزینه خوبی محسوب می شوند. در واقع در این حالت بیشتر کربوهیدراتی که مصرف می شود جذب ماهیچه ها خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا