مقالات

آموزش بارفیکس با خم کردن زانو

بارفیکس با خم کردن زانو که یک حرکت ورزشی با سطح مبتدی می باشد، یکی دیگر از انواع حرکات ورزشی بارفیکس است. حرکات ورزشی که به دلیل تاثیر زیاد در چربی سوزی و تناسب اندام طرفداران زیادی دارند. البته این نکته که این حرکات تنها با یک میله و وزن بدن انجام می شوند، به همین سبب نیاز به ابزار تخصصی ندارند، نیز در محبوبیت حرکات ورزشی بارفیکس ازجمله بارفیکس با خم کردن زانو بی تاثیر نیست.

حرکت ورزشی بارفیکس با خم کردن زانو بیشتر بر روی عضلات شکم و پهلوها تاثیر می گذارد، به افرادی که قصد تقویت و تناسب عضلات جلو و شکم را دارند این حرکت پیشنهاد می شود. در ادامه مطلب به معرفی و توضیح بیشتر در مورد بارفیکس با خم کردن زانو می پردازیم. علاقمندان به این حرکت ورزشی می توانند با انجام صحیح و منظم این حرکات به تندرستی و تناسب اندام برسند. پس برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بارفیکس با خم کردن زانو تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

بارفیکس در منزل از جمله حرکات ورزشی پرطرفدار بین علاقمندان به تناسب اندام است. به طور کلی بارفیکس از جمله حرکات ورزشی مفیدی هست که قابلیت اجرا در فضای خانه را دارد در مقاله “آموزش بارفیکس” به صورت تصویری انواع حرکت های بارفیکس که قابل اجرا هستند را آوردیم بهتون پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

آموزش صحیح بارفیکس با خم کردن زانو:

همه حرکات ورزشی از جمله حرکات ورزشی بارفیکس باید به طور دقیق و صحیح انجام شوند تا بر روی عضلات بدن تاثیر مثبت بگذارند. در غیر اینصورت ممکن است با وارد کردن آسیب همراه باشند. در ادامه به بیان نحوه صحیح انجام بارفیکس با خم کردن زانو می پردازیم، پس برای آشنایی با نحوه صحیح این حرکت ورزشی تا پایان مقاله با ما همراه باشید. در وهله نخست لازم به ذکر است، که برای انجام حرکات بارفیکس باید میله مناسب و محکم انتخاب شود، میله ای که بتواند وزن بدن را تحمل کند چراکه در حین انجام این حرکت ورزشی باید با وزن بدن از میله بارفیکس آویزان شد.

بارفیکس به روشهای مختلفی قابل اجراست و بعضی از این روشها برای شروع مناسب تر هستند. اگر مبتدی هستید پیشنهاد ما به شما مقاله بارفیکس معکوس است.

آموزش بارفیکس

از طرفی میله بارفیکس باید در جای خود محکم شده باشد تا در حین انجام حرکات بارفیکس با وارد شدن فشار به آن از جای خود خارج نشود. پس انتخاب میله محکم و مناسب در انجام این حرکات ورزشی بسیار مهم و قابل اهمیت است. بعد از انتخاب میله مناسب فرد باید در زیر میله قرار گیرد، و با گرفتن میله از آن آویزان شود. در این مرحله عضلات ساعد و مچ درگیر می شوند، زیرا به کمک این عضلات وزن بدن از میله آویزان است.

برای شروع ۳۰ تا ۶۰ ثانیه در این حالت باقی بمانید. در مرحله بعد برای انجام حرکت ورزشی بارفیکس با خم کردن زانو، همانطور که از اسمش پیداست باید زانوهای خود را خم کنید. پس بعد از آویزان شدن از میله بارفیکس زانوهای خود را به سمت بالا خم کنید. به بیان ساده تر باید گفت زانوهای خود را داخل شکم خود جمع کنید.

به طوریکه در این مرحله باید زانوها با قفسه سینه تماس داشته باشد. و بعد از این مرحله به آرامی به نقطه شروع بازگردید. یادتان باشد انجام تمام مراحل بارفیکس باید به آرامی و با حرکات کنترل شده باشد. هیچگاه برای انجام بارفیکس از حرکات تند و شتاب زده استفاده نکنید، زیرا به عضلات آسیب وارد می کند. حتی اگر انجام حرکات بارفیکس را به تازگی شروع کرده اید می توانید برای انجامش از فرد دیگری کمک بخواهید. تا زمانیکه با ورزش منظم بتوانید به تنهایی این حرکات را انجام دهید.

بارفیکس زدن دشوار است اما اگر جدیدترین “نحوه افزایش بارفیکس” را بیاموزید، می توانید آهسته و پیوسته به حد دلخواه خود برسید.

در پایان باید گفت بارفیکس با خم کردن زانو یکی از انواع حرکات ورزشی بارفیکس هست، که سبب چربی سوزی و تقویت عضلات بالاتنه می شود. با وزن بدن انجام می شود. نیاز به ابزار تخصصی ندارد. فقط با داشتن یک میله بارفیکس در هر مکانی قابل اجرا است. و این سبب محبوبیت بیشتر این حرکات شده. در شروع کار می توان برای انجام دادن این حرکات از فردی دیگر نیز کمک گرفت. و هیچگاه نباید بارفیکس از جمله بارفیکس با خم کردن زانو را با حرکات تند انجام داد. نحوه صحیح انجام بارفیکس با حرکات آرام و کنترل شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا