مقالات

رژیم لاغری رایگان مخصوص خانمها 18 تا 38 سال!

رژیم لاغری رایگان و مؤثر برای خانم ها

توسعه ی زندگی مدرن، سبب کاهش تحرک شده و اثرات منفی بر سلامت انسان دارد، یکی از این اثرات چاقی است که برای رفع آن می توانید از راه های مختلفی استفاده کنید، در این مقاله به معرفی رژیم لاغری برای خانم ها به صورت رایگان می پردازیم تا بتوانید در کوتاه ترین زمان و مؤثرترین روش، بدنی سالم داشته باشید. توجه داشته باشید که تداوم در انجام روش هایی که در ادامه ذکر می کنیم، می تواند ماندگاری وزن ایده آل شما را بالاتر ببرد، حال به بیان مواردی می پردازیم که بتوانید برنامه رژیم لاغری رایگان را پیش بگیرید:

 • مهم ترین مورد در رژیم لاغری رایگان این است که بتوانید میزان وزن اضافی خود را اندازه گیری کنید، این که در ابتدای راه بدانید چند کیلوگرم اضافه وزن دارید، می تواند از نظر ذهنی شما را آماده کند که فعالیت روزانه ی خود را افزایش دهید. پس از مشخص شدن این آیتم در رژیم لاغری رایگان، بهتر است هدفگذاری خود را برای انجام آن مشخص کنید، به طور مثال 5 کیلوگرم اضافه وزن دارم و در طی 3 ماه می خواهم وزنم را کم کنم، هدفگذاری برای انجام آن می تواند بسیار اثربخش باشد.
 • پس از آن، برای انجام رژیم لاغری رایگان، بهتر است لیست کارهای روزمره ی خود را تهیه کنید، فعالیت هایی که در آن تحرک بیشتری دارید را جایگزین فعالیت های کم تحرک کنید. به طور مثال به جای استفاده از آسانسور، از پله استفاده کنید و یا ماشین خود را در جایی دورتر از محل کار خود پارک کرده و مسافتی را پیاده راه بروید. زمانی که به تماشای تلویزیون می پردازید، سعی کنید کارهای خانه را انجام دهید و از نشستن و خوردن تنقلات پرهیز کنید.
 • یکی از ورزش های هوازی مانند پیاده روی، دویدن، دوچرخه سواری و… را در برنامه ی هفتگی خود بگنجانید و 4 تا 5 روز در هفته را به انجام آن اختصاص دهید، می توانید هر بار 30 تا 40 دقیقه به انجام تمرینات مورد نظر خود بپردازید و کم کم خود را به وزن ایده آل و داشتن بدنی سالم نزدیک کنید. می توانید نیم ساعت قبل از انجام ورزش های هوازی، یک فنجان قهوه بنوشید تا میزان سوخت و ساز بدن شما افزایش یابد.
 • هیچ وعده ی غذایی را در برنامه ی خود حذف نکنید، خوردن سه وعده ی اصلی صبحانه، نهار و شام در زمان مخصوص به خود برای بدن ضروری است، از خوردن دیر هنگام شام خودداری کنید و همچنین خوردن صبحانه را فراموش نکنید، در مصرف دسر زیاده روی نکرده و تا حد امکان آن را کاهش دهید و به جای آن از سبزیجات تازه استفاده کنید.

اگر مشکل شما این است که لاغر هستید و می‌خواهید چاق شوید، ما یک برنامه خوب در لیست غذاهای چاق کننده برای افراد لاغر قرار دادیم. حتما آن را مطالعه کنید.

رژیم رایگان لاغری

 • در رژیم رایگان لاغری لازم است هرم غذایی و ارزش مواد غذایی را بشناسید، غذاهایی با حجم زیاد و کالری کم می تواند نیاز بدنی شما به دریافت انرژی را تأمین کند، از خوردن بیش از حد تنقلات، فست فود، شیرینی و… که در رأس هرم هستند خودداری کنید و بیشتر، غذاهایی را استفاده کنید که در قاعده ی هرم وجود دارند به این ترتیب به تدریج رژیم غذایی سالمی را پیش می گیرید و ترجیح غذایی به تدریج تغییر می کند. سعی کنید مواد غذایی را با احتساب کالری آن مصرف کنید، شکر و غذاهای چرب را از لیست خوراکی ها حذف کنید.
 • در طی مدت زمان رعایت رژیم لاغری رایگان، لازم است که آب بیشتری استفاده کنید، در طول انجام فعالیت ها و یا ورزش های مناسب لاغری، سعی کنید آب بیشتری بنوشید، آب می تواند از طریق افزایش مصرف میوه ها نیز به بدنتان برسد.

رژیم لاغری شکم

چاقی صرفا در ناحیه ی شکمی، معضل دیگری است که سبب می شود چاق به نظر برسید، ممکن است شاخص توده ی بدنی کاملا نرمال باشد اما تجمع چربی ها در ناحیه ی شکمی فرد را آزار داده و او را چاق نشان می دهد، برای رفع آن می توانید رژیم لاغری رایگان در ناحیه ی شکم را امتحان کنید. با رعایت مواردی که در ادامه ذکر می کنیم می توانید میزان چربی در ناحیه ی شکم را به حداقل کاهش دهید:

 • در برنامه رژیم لاغری رایگان، استفاده از آب طعم دار را در اولویت قرار دهید، میوه هایی که حاوی ویتامین C هستند را تکه تکه کرده و درون آب قرار دهید، میوه هایی مانند لیمو، پرتقال و یا گریپ فروت برای طعم دار کردن آب بسیار مناسب هستند، سعی کنید در ابتدای صبح که ناشتا هستید از این آب بنوشید تا کبد شما سم زدایی شود.
 • انجام ورزش هایی مانند پیاده روی، با افزایش گردش خون در ناحیه ی شکمی و افزایش سوخت ساز در این قسمت، سبب کاهش چربی در ناحیه ی شکم می شود. انجام پیاده روی صبحگاهی حدود ساعت 7 تا 8 و قبل از صبحانه برای انجام رژیم لاغری رایگان بسیار مؤثر است.
 • مصرف میان وعده را جدی بگیرید، انتخاب یک میان وعده ی مناسب می تواند سبب افزایش لاغری در ناحیه ی شکم شود، علاوه بر مصرف میوه ها به صورت میان وعده، استفاده از شکلات تلخ می-تواند در رژیم لاغری سریع و مؤثر قرار بگیرد.

در مقاله بهترین ورزش برای کاهش وزن لیستی از ورزشها را برای شما آماده کردیم که میتوانید در کنار رژیم برای رسیدن به نتیجه بهتر از آنها استفاده کنید.

برنامه رژیم لاغری رایگان

 • به منظور لاغری شکم لازم است به عنوان پیش غذا از سبزیجاتی مانند کاهو، کلم و یا اسفناج استفاده شود.
 • مکمل ها را کنار بگذارید و سعی کنید تنوع رژیم غذایی خود را بالا ببرید، به جای مصرف قرص-های ویتامین  B که سبب چاقی و یا افزایش احتمال ابتلا به دیابت می شود، مصرف خوراکی های حاوی ویتامین B را در اولویت خود قرار دهید.
 • در هنگام انجام رژیم لاغری رایگان، استفاده از پروتئین های کم چرب مانند ماهی های آب سرد و یا تخم مرغ را در رژیم غذایی خود مخصوصا در وعده ی صبحانه قرار دهید، چرا که هم ماهیچه  ساز بوده و هم میزان چربی ذخیره شده در کبد کاهش می یابد. جالب است بدانید که هرچه پروتئین بیشتری مصرف کنید، میزان چربی تجمع یافته در شکم شما کاهش می یابد و همچنین از بازگشت آن نیز جلوگیری می شود.
 • مصرف کربوهیدرات یا قند را محدود کنید، با کاهش میزان کربوهیدرات در اشتهای شما نیز تغییراتی به وجود می آید و نتایج کاهش چربی شکم در روزهای اول قابل مشاهده است. علاوه بر آن با کاهش میزان مصرف کربوهیدرات، بدن چربی سوزی را انجام می دهد.
 • برای جلوگیری از انباشته شدن چربی در ناحیه ی شکمی، مصرف قرص ویتامین D و یا غذاهای حاوی ویتامین D را افزایش دهید. همچنین اگر بتوانید ساعاتی از روز را در برابر خورشید قرار بگیرید، سبب می شود بدن به ساخت این ویتامین بپردازد و از به وجود آمدن بافت چربی جلوگیری می شود.
 • مصرف کلسیم و غذاهای حاوی کلسیم را فراموش نکنید، در هنگام انجام رژیم لاغری رایگان، باید به میزان کلسیم دریافتی بدن خود توجه داشته باشید، کلسیم سبب سوخت و ساز مناسب سلول ها شده و همچنین در استحکام استخوان ها و دندان ها نقش دارد، بنابراین سعی کنید میزان کلسیم دریافتی خود را بالاتر ببرید.

رژیم آنلاین رایگان لاغری

رژیم لاغری سریع رایگان

رژیم رایگان لاغری که در این مقاله به بیان آن پرداختیم، می تواند به سادگی و به مؤثرترین شکل شما را به وزن ایده آل نزدیک نماید و همچنین وزنی که از این روش ها از دست می دهید، بازگشت ندارند. اگر مایل به برنامه های مکمل هستید، می توانید جهت دریافت رژیم لاغری رایگان به صورت آنلاین از مشاوران تخصصی ما کمک بگیرید.

به عنوان آخرین مورد متذکر می شویم که انجام روش های افراطی در کم کردن سریع وزن، نه تنها سریع بازمی گردد بلکه عوارض دیگری مانند سوء تغذیه، سنگ صفرا، شل شدن پوست و… می شود و مشکلات حادی را برای فرد به وجود می آورد. بهترین راه برای انجام رژیم لاغری رایگان، تداوم مواد ذکر شده در این مقاله و در نهایت داشتن برنامه ی غذایی مکمل از افراد متخصص است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا