مقالات

بهترین آمپول چربی سوز شکم و پهلو 2024

چربی شکم و پهلو یکی از مشکلاتی است که بسیاری از افراد با آن دست و پنجه نرم می‌کنند. این چربی‌ها علاوه بر اینکه ظاهری نامطلوب ایجاد می‌کنند، می‌توانند خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی، دیابت نوع ۲ و سایر بیماری‌های مزمن را افزایش دهند.

در کنار رژیم غذایی سالم و ورزش منظم، استفاده از برخی داروها نیز می‌تواند به کاهش چربی شکم و پهلو کمک کند. یک انتخاب از بین داروهای موجود، بهترین آمپول‌ چربی سوز شکم و پهلو است.

بهترین امپول چربی سوز شکم و پهلو یا هر ناحیه دیگری از بدن که در آنجا چربی تجمع پیدا می کند، ابتدا چربی های ذخیره شده در بدن را آزاد می کنند و سپس به سراغ چربی های انباشته به زیر پوست می رود و بر آنها اثر می کند.
در نهایت چربی های آزاد شده باید به مصرف برسند و به همین دلیل نیاز است که در کنار چربی های آزاد شده، جلوی برداشته شدن چربی های خون و سپس ذخیره سازی در سلول نیز گرفته شود که برخی از آمپول ها یا قرص های چربی سوز چنین مهار کننده هایی نیز دارند. با آزادسازی و تجزیه چربی ها و مصرف آنها به جای کربوهیدرات ها اثر مواد چربی سوز انجام می گیرد.

در این مطلب قصد داریم به معرفی پر فروشترین و بهترین آمپول چربی سوز شکم و پهلو در بازار اشاره کنیم که با قیمت مناسب و اثربخشی خوب به فروش می رسند.

تاثیر آمپول چربی سوز شکم و پهلو

انواع بهترین آمپول چربی سوز شکم و پهلو

آمپول‌های چربی سوز با کاهش اشتها، افزایش سوخت و ساز بدن و کاهش جذب چربی‌ها از روده، به کاهش وزن و چربی سوزی کمک می‌کنند.

اما توجه داشته باشید که استفاده از این آمپول ها فقط در موارد خاصی مجاز است، چرا که پزشکان نیز به این مسأله واقف هستند که عوارض آنها زیاد است. لذا تأکید اولیه و شدید ما به استفاده از شیوه های طبیعی کاهش وزن است.

در حالت کلی بهترین آمپول لاغری شکم و پهلو که پزشکان به عنوان چربی سوز تحت شرایط خاص تجویز می کنند عبارتند از:

آمپول ساکسندا 

آمپول ساکسندا یا لیراگلوتاید یک نوع آمپول چربی سوزی شکم است که برای کنترل وزن و میزان کالری دریافتی در کنار برنامه غذایی و ورزش تجویز می‌شود. این آمپول با کاهش اشتها و افزایش سوخت و ساز بدن و افزایش زمان رسیدن غذا به معده، به کاهش وزن کمک می‌کند و عموما برای افرادی که شاخص وزنی بالا دارند یا دارای بیماریهای زمینه ای مانند فشار خون و دیابت هستند استفاده می‌شود.

آمپول ویکتوزا

این آمپول برای کنترل سطح قند خون افراد مبتلا به دیابت استفاده می‌شود و در عین حال چربی سوزی دارد. ویکتوزا به پانکراس کمک می‌کند تا انسولین بیشتری ترشح کند و باعث کاهش قند خون و در نهایت وزن می‌شود. پژوهش ها نشان می‌دهند ویکتوزا دو برابر ونوستات قدرت چربی سوزی دارد. اما فراموش نکنید که ممکن است عوارض جانبی آن زیاد باشند.

آمپول ملیتاید

نسخه ایرانی آمپول ساکسندا و ویکتوزا است که ماده موثر آن همان لیراگلوتید است و برای کاهش وزن و کنترل سطح گلوکز به کار میرود. از آنجایی که واردات آن دو آمپول سخت انجام می‌شود، می‌توان از ملیتاید استفاده نمود.

آمپول آدیتوپید

قدرت بسیار خوبی به عنوان چربی سوز ایفا می کند. عملکرد این دارو از طریق مسدود ساختن عروق منتهی به سلول های چربی یا آدیپوسیت هاست که در نتیجه آن سلول های چربی از بین می روند اما ممکن است منجر به نارسایی کلیوی شود و باید تحت نظر پزشک مصرف شود.

آمپول سوماتروپین

آمپول افزایش سوخت و ساز بدن است که اکثر بدنسازان و ورزشکاران استفاده می کنند تا در طی مدت زمانی کم بتوانند علاوه بر چربی سوزی به رشد عضلات هم کمک کنند. البته توجه داشته باشید که فقط در صورت تأیید پزشک باید مصرف شود و عوارض شدید جانبی دارد.

هیچ گاه از روشهای غیر استاندارد برای کاهش وزن استفاده نکنید. قبل از اینکه یک تصمیم اشتباه بگیرید، درباره عوارض کاهش وزن ناگهانی و شدید بخوانید.

آمپول های مناسب چربی سوز شکم و پهلو

عوارض جانبی آمپول‌های چربی سوز

همانطور که گفتیم همه داروها دارای عوارض جانبی هستند که قبل از مصرف باید به آنها توجه کرد. اما مهمترین عوارض بهترین آمپول چربی سوز شکم و پهلو عبارتند از:
• کاهش اشتها
• اسهال
• نفخ
• سردرد
• بی‌خوابی
• تهوع
علاوه بر این موارد که به صورت عمومی وجود دارند، عوارض خاصی نیز برای بعضی از آمپول ها وجود دارد که باید با توجه به سابقه پزشکی فرد مورد توجه قرار بگیرد.

اگر به دنبال برنامه ای برای چاق شدن هستید، پیشنهاد می شود درباره لیست غذاهای چاق کننده صورت و بدن بخوانید.

بهترین آمپول چربی سوز شکم و پهلو برای چه کسانی ممنوع است؟

آمپول‌های چربی سوز با توجه به عوارضی که دارند برای همه افراد مناسب نیستند. برخی از موارد منع مصرف آنها عبارتند از:
• بارداری و شیردهی
• دیابت نوع ۱
• اختلالات تیروئیدی
• بیماری‌ قلبی
• بیماری‌ کلیوی
• بیماری‌ کبدی

قرص چربی سوز بدنسازی

افراد بدنساز همیشه بر روی یک اصل در تمامی برنامه های خود استوار هستند، برنامه های چربی سوزی با ورزش در کنار عضله ساز به نسبت مشخص و معین. لذا کسانی که قصد داشته باشند عضله سازی خوبی انجام دهند ابتدا باید چربی های اضافه خود را بسوزانند تا هم BMI بدن آنها به حد تعادل برسد و فضای کافی برای رشد عضلات وجود داشته باشد تا تناسب اندام عالی شکل بگیرد.

CLA یا لینولئیک اسید مزدوج (Conjugated Linoleic Acid) در کنار برنامه بدنسازی حجمی به عنوان مکمل چربی سوز استفاده می شود و بسیار در نزد ورزشکاران محبوب است. با مصرف این قرص اشتهای افراد به شدت کاهش پیدا کرده و متابولیسم بدن زیاد می گردد و لذا مکانیسم بدن به سمت فعالیت چربی سوزی می رود.

طبق مطالعات صورت گرفته با مصرف 6 ماه از این قرص می توانید در هر هفته 1 کیلوگرم کاهش وزن داشته باشید البته اگر مشکلات کبد و گوارشی دارید حتما زیر نظر پزشک مصرف کنید.

آمپول چربی سوز موثر در کاهش چربی شکم و پهلو

قرص چربی سوز ونوستات

قرص ونوستات یا Venustat تنها عامل چربی سوز است که وزارت بهداشت نیز آن را تأیید کرده و عوارض آن بسیار کم و نادر است. این دارو از طریق مهار ساخت چربی توسط آنزیم ها و در مقابل فعال کردن آنزیم های درگیر در تجزیه چربی ها به کاهش وزن شدید و سریع کمک زیادی می کنند.

در نظر داشته باشید با وجود تأییدیه سازمان وزارت بهداشت در مورد اثر چربی سوز قرص ونوستات مصرف این قرص باید زیر نظر پزشک باشد چرا که تحقیقات مشخص کرده اند مصرف خودسرانه و بیشتر از حد نیاز، امکان رخداد سرطان روده بزرگ را بالاتر می برد. مخصوصا که همراه با آن ویتامین های محلول در چربی دفع می گردد لذا باید مراقب مقدار ذخیره این ویتامین ها در خون باشید.

چربی سوز ها به شکل های مختلف در بازار به فروش می رسند اما پیدا کردن گزینه مناسب و بهترین مکمل برای شکم به سادگی صورت نمی پذیرد و در هر مورد شدیدا توصیه می کنیم که زیر نظر پزشک انجام شود تا از خطرات روش های گفته شده در امان باشید.

بهترین آمپول لاغری شکم

انتخاب بهترین آمپول چربی سوزی شکم و پهلو

اگر می‌خواهید عضله سازی کنید یا چربی سوزی داشته باشید، بهتر است ابتدا راههای بی خطر و طبیعی را امتحان کنید. شما می‌توانید از انواع رژیم ها در کنار مکمل و ورزش استفاده کنید. این روش بهترین و بی عوارض ترین روش است.

فراموش نکنید که بسیاری از افرادی که در باشگاه ها و مکانهای دیگر به شما دارو تجویز می‌کنند پزشک نیستند و گوش دادن به حرفهای آنها می‌تواند سلامت شما را به خطر بیاندازد.

بنابراین بهترین آمپول چربی سوزی شکم و پهلو، آمپولی است که برای شما مناسب باشد و عوارض جانبی کمتری برای شما ایجاد کند. به همین دلیل انتخاب آمپول مناسب باید توسط پزشک انجام شود.

برخی از سوالات رایج:

بهترین آمپول چربی سوز شکم و پهلو کدام است؟

بهترین آمپول چربی سوزی شکم و پهلو، آمپولی است که برای شما مناسب باشد و عوارض جانبی کمتری برای شما ایجاد کند. به همین دلیل انتخاب آمپول مناسب باید توسط پزشک انجام شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا