مقالات

بهترین چربی سوز شکم و پهلو [غذا + قرص + آمپول و …]

بهترین چربی سوز شکم و پهلو بدنسازی

مواد چربی سوز یا Lipotropic در بازار به شکل قرص چربی سوز و آمپول و یا به شکل مواد طبیعی مثل سبزیجات و مواد گیاهی وجود دارند که هر کدام مدت زمان اثر، قدرت تأثیرگذاری و عوارض جانبی خاص خود را دارند. اما همه آنها در یک مکانیسم کلی مشترک هستند:

چربی سوز شکم و پهلو یا هر ناحیه دیگری از بدن که در آنجا چربی تجمع پیدا می کند ابتدا، چربی های ذخیره شده در بدن را آزاد می کند که ابتدا به سراغ چربی های انباشته به زیر پوست می روند و سپس بر سلول های چربی اثر می کنند.

سپس چربی های آزاد شده باید به مصرف برسند و به همین دلیل نیاز است که در کنار چربی های آزاد شده، جلوی برداشته شدن چربی های خون و سپس ذخیره سازی در سلول نیز گرفته شود که برخی از داروها یا قرص های چربی سوز چنین مهار کننده هایی نیز دارند. لذا در نهایت با آزادسازی و تجزیه چربی ها و مصرف آنها به جای کربوهیدرات ها عمل مواد چربی سوز انجام می گیرد.

در این مطلب قصد داریم به بهترین و پرفروش ترین مکمل چربی سوز قوی شکم و پهلو بازار اشاره کنیم که با قیمت مناسب و اثربخشی عالی به فروش می رسند.

قرص چربی سوز بدنسازی

افراد بدنساز همیشه بر روی یک اصل در تمامی برنامه های خود استوار هستند، برنامه های چربی سوزی با ورزش در کنار عضله ساز به نسبت مشخص و معین. لذا کسانی که قصد داشته باشند عضله سازی خوبی انجام دهند ابتدا باید چربی های اضافه خود را بسوزانند تا هم BMI بدن آنها به حد تعادل برسد و هم فضای کافی برای رشد عضلات وجود داشته باشد تا تناسب اندام عالی شکل بگیرد.

14 دکتر تغذیه برای لاغری و چاقی در تهران [گوگل مپ، تلفن، مشخصات]

CLA یا لینولئیک اسید مزدوج (Conjugated Linoleic Acid) در کنار برنامه بدنسازی حجمی به عنوان مکمل چربی سوز استفاده می شود و بسیار در نزد ورزشکاران محبوب است. با مصرف این قرص اشتهای افراد به شدت کاهش پیدا کرده و متابولیسم بدن زیاد می گردد و لذا مکانیسم بدن به سمت فعالیت چربی سوز می رود.

طبق مطالعات صورت گرفته با مصرف 6 ماه از این قرص می توانید در هر هفته 1 کیلوگرم کاهش وزن داشته باشید البته اگر مشکلات کبد و گوارشی دارید حتما زیر نظر پزشک مصرف کنید.

تاثیر بدنسازی بر چربی سوزی دور شکم و پهلو

سبزیجات چربی سوز

سبزیجات یکی دیگر از مواد غذایی بسیار مهم در نقش چربی سوز در رژیم غذایی افراد هستند البته به این معنی نیست که همه آنها لاغر کننده و فعالیت چربی سوز شکم و پهلو داشته باشند. سبزیجات با جذب آب، ویتامین و آنتی اکسیدان های مختلف، هم مواد مورد نیاز بدن را تأمین می کنند، جلوی مشکلات گوارشی را می گیرند و هم با افزایش متابولیسم چربی سوز خوبی انجام می دهند. در بین سبزیجات مختلف اثربخشی هر کدام با نقش چربی سوز متفاوت است و لذا به معرفی بهترین ها پرداخته ایم:

لیمو ترش: لیمو ترش هایی که ظاهر براق و سبز تیره دارند و وزن نسبتا بالایی هم داشته باشند بهترین ماده چربی سوز است.

آب کلم: از این ماده نه تنها برای کم کردن وزن بلکه برای بهبود بیماری های گوارشی هم استفاده می شود.

آب انار: از آب انار قبلا برای شفاف شدن ظاهر پوست استفاده می شد اما بعدا محققان متوجه شدند که با افزایش سرعت و میزان متابولیسم بدن، چربی های اضافه بدن نیز به مصرف رسیده و به عنوان چربی سوز طبیعی، نقش مؤثری در کاهش وزن دارد.

آب هویج: هویج به علت فیبر زیاد خود احساس سیری کاذب درست می کند و به همین دلیل باعث کاهش اشتها و حذف میان وعده های غذایی شده و به شکلی کاملا طبیعی در کاهش وزن و چربی سوزی مؤثر است. پیشنهاد می شود درباره لیست غذاهای چاق کننده صورت و بدن بخوانید.

چربی سوزی طبیعی با انجام حرکات ورزشی

بهترین موارد آمپول چربی سوز قوی

توجه داشته باشید که استفاده از آمپول های چربی سوز قوی، امپول چربی سوز قوی شکم اصلا مورد تأیید ما نیست چرا که پزشکان نیز به این مسأله واقف هستند که عوارض آن بسیار بیشتر است و بجز مواردی کاملا خاص، برای بیماران تجویز نمی گردد لذا تأکید اولیه و شدید ما به استفاده از شیوه های طبیعی کاهش وزن است.

28 مرکز تعمیر تردمیل در تهران: شماره تماس، آدرس و ...

در حالت کلی آمپول چربی سوز شکم و پهلو که پزشکان به عنوان چربی سوز تحت شرایط خاص تجویز می کنند عبارتند از:

آدیتوپید: قدرت بسیار خوبی به عنوان چربی سوز ایفا می کند. عملکرد این دارو از طریق مسدود ساختن عروق منتهی به سلول های چربی یا آدیپوسیت هاست که در نتیجه آن سلول های چربی از بین می روند.

سوماتوتروپین: آمپول چربی سوز بدنسازی است که اکثر بدنسازان و ورزشکاران استفاده می کنند تا در طی مدت زمانی کم بتوانند علاوه بر چربی سوزی به رشد عضلات هم کمک کنند. البته توجه داشته باشید که فقط در صورت تأیید پزشک باید مصرف شود و عوارض شدید جانبی دارد.

آمپول های مناسب چربی سوز شکم و پهلو

قرص چربی سوز ونوستات

قرص ونوستات یا Venustat تنها عامل چربی سوز است که وزارت بهداشت نیز آن را تأیید کرده و عوارض آن بسیار کم و نادر است. این دارو از طریق مهار ساخت چربی توسط آنزیم ها و در مقابل فعال کردن آنزیم های درگیر در تجزیه چربی ها به کاهش وزن شدید و سریع کمک زیادی می کنند. درباره عوارض کاهش وزن ناگهانی و شدید بخوانید.

در نظر داشته باشید با وجود تأییدیه سازمان وزارت بهداشت در مورد اثر چربی سوز قرص ونوستات اما حتما باید زیر نظر پزشک باشد چرا که تحقیقات مشخص کرده اند مصرف خودسرانه و بیشتر از حد نیاز، امکان رخداد سرطان روده بزرگ را بالاتر می برد مخصوصا که همراه با ویتامین های محلول در چربی دفع می گردد لذا باید مراقب مقدار ذخیره این ویتامین ها نیز در خون باشید.

قرص های چربی سوز موثر در کاهش چربی شکم و پهلو

چربی سوز به شکل های مختلف در بازار به فروش می رسند اما پیدا کردن گزینه مناسب و بهترین مکمل برای شکم به سادگی صورت نمی پذیرد و در هر مورد شدیدا توصیه می کنیم که زیر نظر پزشک انجام شود تا از خطرات روش های گفته شده در امان باشید.

بعد از پیاده روی چی بخوریم؟ افزایش تأثیر پیاده روی با خوردن!

بهترین مکمل چربی سوز شکم و پهلو، قرص و آمپول های چربی سوز هر کدام مدت زمان اثر و ماندگاری خاص خود را دارند و قطعا هر کدام عوارض خاص خود را نیز خواهند داشت به همین دلیل استفاده از سبزیجات و روش های کاملا طبیعی برای کاهش وزن و از بین بردن چربی های ناحیه شکم و پهلو توصیه می گردد.

برخی از سوالات رایج:

بهترین چربی سوز شکم و پهلو در بدنسازی کدام است؟

CLA یا لینولئیک اسید مزدوج (Conjugated Linoleic Acid) در کنار برنامه بدنسازی حجمی به عنوان مکمل چربی سوز استفاده می شود و بسیار در نزد ورزشکاران محبوب است. با مصرف این قرص اشتهای افراد به شدت کاهش پیدا کرده و متابولیسم بدن زیاد می گردد و لذا مکانیسم بدن به سمت فعالیت چربی سوز می رود.

بهترین موارد آمپول چربی سوز قوی کدام اند؟

توجه داشته باشید که استفاده از آمپول های چربی سوز قوی اصلا مورد تأیید ما نیست چرا که پزشکان نیز به این مسأله واقف هستند که عوارض آن بسیار بیشتر است و بجز مواردی کاملا خاص، برای بیماران تجویز نمی گردد. در حالت کلی آمپول آدیتوپید و سوماتوتروپین جز مواردی هستند که پزشکان تحت شرایط خاص تجویز می کنند.

نوشته های مشابه

‫2 نظرها

  1. سلام ممنون از مطلب خوبتون . بنظر من اول ورزش و تغذیه اما اگه با این روش نمیشه بهترین مکمل چربی سوز شکم و پهلو قرص ونوستات هست. عالی جواب میده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

Call Now